تماس با ما

>

تماس با ما

امروزه در بازار لوازم الکتریکی و سیستم های حفاظتی برند های مختلفی وجود دارند که همگی مدعی ارایه ی بهترین کیفیت هستند و فروشندگان این محصولات نیز هر یک برندهای مختلفی به شما پیشنهاد میکنند اما در نهایت کسی که تصمیم اصلی را خواهد گرفت شخص شما خواهید بود. پیشنهاد ما برای گرفتن بهترین تصمیم رجوع به سایت های معتبر فروش آیفون تصویری و لوازم الکتریکی  می باشد که راهنمای مناسبی برای انتخاب صحیح می باشند .

فروشگاه شیراز تابا یک فروشگاه اینترنتی در زمینه آیفون تصویری و سایر لوازم الکتریکی  و همچنین پنل های روشنایی می باشد که تحت حمایت فروشگاه آیفون تصویری و سیستم های حفاظتی مرکزی واقع در شیراز خیابان قاآنی شمالی(کهنه) فعالیت می نماید .

این فروشگاه با عرضه ی محصولات برخوردار از کیفیت خوب ، قیمت مناسب و ارسال مطمئن و بی نقص توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان کسب نماید .

داشتن نمایندگی و عاملیت فروش برندهای معتبر در زمینه ی تمامی سیستم های حفاظتی ، آیفون تصویری ، دوربین مدار بسته ، درب های اتوماتیک ، جک درب برقی ، سیستم اعلام حریق ، سیستم اعلام سرقت ، پنل های روشنایی ، هالو ژن های سقفی و ….

پشتوانه ی مناسبی برای فروشگاه شیراز تابا فراهم نموده است تا بتواند خدمات مناسبی به مشتریان ارائه دهد و درصد بالاایی از رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید . وجود کارشناسان مجرب و خبره جهت راهنمایی تلفنی مشتریان و مشاوره رایگان (حتی در صورت عدم خرید ) از جمله مزایای فروشگاه شیراز تابا می باشد . بدون شک هر کسب و کاری برای ماندگاری خود نیاز به جلب اعتماد مشتریان دارد و این مهم مستلزم ارائه خدمات مناسب ، کیفیت خوب ، قیمت عادلانه  و صداقت در مشاوره و راهنمایی می باشد که سرلوحه ی کار فروشگاه و خط مشی اصلی کار ما می باشد.

بدون شک کیفیت بالا ، تنوع قیمت و کوناکونی محصولات ما بهترین انگیزه برای خرید شما می باشد .

ایران – فارس – شیراز – خیابان قآنی شمالی(کهنه) – بعد از خیابان آیت اله حائری – فروشگاه آیفون تصویریو سیستم های حفاظتی مرکزی

کد پستی: ۷۴۶۴۹-۷۱۳۹۷

ایمیل:info@shiraztaba.ir

تلفن:۳۲۳۵۹۸۲۵-۰۷۱

۰۷۱-۳۲۳۳۶۷۷۱

۰۹۱۲۹۱۷۳۹۱۴

ارسال نظر

نام (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

پیام شما